O nás

O nás

Radek Motlík se stal  jednou z největších ikon házenkářské extraligy pro Plzeň vychytal několik extraligových titulů a působil i v jiných evrospkých klubech. Nyní po veleúspěšné kariéře společně se svým kamarádem Patrikem Heinem provozují obchod na kterém právě nakupujete - SportMH.cz. Vizí obchodu je dostat do povědomí lidí svělé modní a sportovní značky jako je Hummel či Penalty - pro kterou je SportMH vyhradní prodejce pro Českou Republiku.

 

Obrázky
Obrázky

 

Značka Hummel

Hummel International je dánská značka sportovního oblečení. Společnost byla založena roku 1923 rodinou Messmerů v Hamburku v Německu. Vyrábí zejména oblečení pro fotbal a házenou, dále také na basketbal, ragby, florbal, australský fotbal, shinty (skotská verze pozemního hokeje), volejbal nebo národní házenou. Dalším produktem je fotbalová a házenkářská obuv.

 

Značka Penalty

Pro sportovní společnost 100% vlastněnou domácím kapitálem není snadné udržet se na trhu 46 let. Jako všichni Brazilci, máme rádi tvrdou hru a dáváme do ní vše. Milujeme tlak, který hra přináší a také nadšení fanoušků. Víme přesně, kdy nastává onen okamžik, kdy se ve hře projeví brazilské dovednosti a kreativita. Ten okamžik nastává právě teď.

 

Kamenná prodejna

Zde si můžete vše vyzkoušet a najdete zde veškeré informace, které potřebujete vědět o běžeckém vybavení jakými jsou boty, oblečení i doplňky. Přijďte navštívit naši kamennou prodejnu, náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Těšíme se na vás.

 

Prodejna SportMH

Adresa prodejny

Slovanská 21

326 00 Plzeň

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00 - 16:00

Pá: 10:00 - 16:00

Používáme soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.